E-sklep BHP

O nas.

Poznaj punktBHP.pl grupy ASEKOR

01. www.asekor.pl

Marka ASEKOR powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie BHP, Ochrony Przeciwpożarowej, Ochrony środowiska oraz Szkoleń zawodowych. Przez ponad 10 lat działalności nawiązaliśmy współpracę z największymi klientami w kraju sprawując nadzory, świadcząc usługi oraz organizując szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. PunktBHP.pl to nasz kolejny krok na drodze kompleksowej obsługi klientów. Nowe spojrzenie i podejście do branży dystrybucji produktów BHP i PPOŻ oparte na praktyce i doświadczeniu. Pracujemy nad ciągłym wprowadzaniem na rynek nowych produktów, które ułatwią przedsiębiorstwom zaoszczędzić czas i środki. Wierzymy, że rozwój naszych produktów i usług przyczyni się bezpośrednio do poprawy bezpieczeństwa pracy w Państwa przedsiębiorstwach. Poznaj pozostałem produkty firmy ASEKOR

  1. 02. www.kursybhp.pl - internetowe szkolenia bhp
  2. 03. www.szkolenieppoz.pl -praktyczne szkolenia ppoż
  3. 04. www.kursratownictwa.pl - kursy pierwszej pomocy.
  4. 05. www.ecocare.pl - ochrona środowiska

Szukasz dystrybutora produktów BHP i PPOŻ?

Skontaktuj się z naszym doradcą, umów spotkanie i korzystaj ze współpracy z doświadczonym zespołem.

Doradzamy i optymalizujemy

Nowa jakość

Nowe spojrzenie i podejście do branży dystrybucji produktów BHP i PPOŻ zbudowana na codziennym rozwiązywaniu problemów naszych klientów i ich pracowników.

Doświadczony zespół

Dwudziestu przedstawicieli z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w branży BHP i PPOŻ przeanalizuje potrzeby Twojej firmy.

Szkolenia i pokazy

Przeszkolimy Twoich pracowników ze stosowania produktów zgodnie z zaleceniami producenta. Organizujemy pokazy i szkolenia produktowe.

Nie przepłacaj

Codziennie wyszukujemy najlepsze promocje i okazje oferowane przez producentów. Wybierz producenta i produkt, my zadbamy o najlepszą cenę.

Bezpłatny audyt

Zaproś nas do swojej firmy. Sprawdzimy, które produkty możemy zaproponować Ci w lepszej jakości i niższej cenie.

Mówimy Twoim językiem

Nasi przedstawiciele posługują się dodatkowo językiem angielskim i niemieckim co może znacznie przyśpieszyć proces zamówień dla Twojej fabryki.